HAKKIMIZDA

 

 

 

 

 

Tesisat Teknik Yapı Malzemeleri olarak  Türkiye’de ; güncel teknolojilere uygun mekanik tesisat tedarik çözümlerini müşterilerimizle buluşturuyoruz. Türkiye’nin ve  en seçkin markalarını en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunarken, her geçen gün iştikal konularımıza yenilerini ekliyoruz. Bugün departmanlarımızı;

* Tesisat Ekipmanları,
* Yangın Ekipmanları,
* Pompa ve Hidroforlar,
* Isıtma Çözümleri,
* İklimlendirme ve Havalandırma
*
Doğalgaz

konularında sınıflandırarak konusunda uzman ekiplerimizle, 30.000 kalem ürün, 3000 çeşit ve 50’e yakın marka ile müşterilerimize projelerinde temelden teslime ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti İlkemiz

Önceliğimiz müşterilerimizin huzuru ve mutluluğudur. Müşterilerimize Tesisat Teknik Yapı Malzemeleri güvencesiyle hizmet veriyoruz. Güvenli, kaliteli, istikrarlı çalışma anlayışımız ve rekabetçi fiyatlarımızla sadece bugün için değil ilelebet işbirliği içerisinde olmak adına var gücümüzle çalışıyoruz.

Kaliteli Teslimat ve Sevkiyat Anlayışımız

Hizmetlerimizdeki bir günlük gecikmenin dahi müşterilerimize ciddi maliyetler ve kayıplar oluşturduğunu çok iyi biliyoruz, bu sebeple  hızlı ve doğru sevkiyat yaparak ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırıyoruz.